Прикарпатські рятувальники вдосконалювали свої вміння на вогневій смузі психологічної підготовки

news-image: Прикарпатські рятувальники вдосконалювали свої вміння на вогневій смузі психологічної підготовки
Вже традиційно на Івано-Франківщині проводяться тренувальні заняття по подоланню психологічної смуги з перешкодами.
Днями такі заняття відбулися на території Державної пожежно-рятувальної частини № 24 з охорони ТзОВ «Карпатнафтохім», пише Івано-Франківська ОДА.

У заняттях взяли участь рятувальники Державних пожежно-рятувальних частин № 16 міста Рогатин, № 18 з охорони Бурштинської ТЕС, № 3 міста Галич, № 6 міста Калуш, № 24 з охорони ТзОВ «Карпатнафтохім» та Державних пожежно-рятувальних постів Бурштин та Войнилів. Бійці У ДСНС в області долали вогневу смугу психологічної підготовки. Об этом сообщает comandir.in.ua со ссылкой на СМИ.

Такого роду заняття проводяться для того, щоб працівники пожежно-рятувальної служби були готовими до роботи в екстремальних умовах під впливом високої температури та певного фізичного навантаження.

Рятувальники долали вогневий бар’єр та палаючий місток. Для виконання тренувальних вправ працівники пожежно-рятувальної служби були одягнені в бойовий одяг із спорядженням та тепловідбивні костюми, які здатні витримати високу температуру.

Такий небезпечний вид занять проводиться із особовим складом систематично, що, у свою чергу, стає запорукою фізичної та психологічної підготовки особового складу.Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/prykarpatski-ryatuvalnyky-vdoskonalyuvaly-svoi-vminnya-na-vogneviy-smuzi-psyhologichnoi-pidgotovky.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя