Українці шоковані станом залізничного вокзалу у КиєвіУ соціальній мережі Facebook був опублікований допис про стан київського залізничного вокзалу. Проблеми столичного Київ-Пасажирській вже неодноразово обговорювалися у мережі та ЗМІ. Не стала випадком і ця публікація. Об этом сообщает xata-today.in.ua со ссылкой на СМИ.


Раніше ІНФОРМАТОР вже писав про жахливий стан столичного вокзалу. У групі Борщагівка Олександр Шулявский поділився своїми враженнями:


ШОК ВІД нічного СТОЛИЧНОГО ЖД ВОКЗАЛУ!!!


Дуже соромно від побаченного нічного вокзалу ЖД нашої столиці…після 23-00 злазиться куча бомжів…циган…алкашів….ніхто не контролює цей хаос ….сплят як після якоїсь чуми на полу хто де і як…звичайні пасажири шоковані побаченним…а люди з дітьми взагалі злякані….


Ніякого тобі порядку чи чистоти….економлять навіть на освітленні….приглушена пітьма ще більше насторожує….і мимоволі задаєш собі питання а чи дісно це столичний вокзал європейської країни….


А дорогою на скоростний трамвай взагалі натрапляєш на якийсь закуток алкашні і наркоманів…все обідрано якийсь занедбаний супермаркет….куча сміття …антисанітарія повсюди….(бігають щурі) а там щей пиріжки продають..Для туриста або людей транзитом немає взагалі біля чого сфоткатись на згадку про Київ…ніякого пам’ятника(колись була задумка зробити великий ключ….) чи якогось бодай креативу з натяком на Україну чи Київ….


ЖАЛЬ-.А ЦЕ ВОРОТА НЕ ТІЛЬКИ СТОЛИЦІ А ПО ЦЬОМУ СУДЯТЬ І ПРО ВСЮ НАШУ КРАЇНУ!!!! ШКОДА,,,,АЛЕ НАМ ДУЖЕ ДАЛЕКО НАВІТЬ ДО БУВШИХ КРаЇН совка тої же Астани…Мінська….Тбілісі…


Публікація набрала майже 100 вподобайок, 20 репостів та коментарів.


Українці поділились своїми враженнями к коментарях:


1 з 5


Як повідомлялося, “УЗ романтична”. Провідник потягу збентежив пасажира оральним сексом.


Джерело статті: “https://informator.news/ukraintsi-shokovani-stanom-zaliznychnoho-vokzalu-u-kyievi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя