Понад 400 студентів-аграріїв взяли участь у “Дні молодого спеціаліста”

Понад 400 студентів з 11 аграрних вишів України взяли участь у “Дні молодого спеціаліста”, де фахівці провідних агрокомпаній провели для них тренінги, майстер-класи та опитування.

Автор фото -НМЦ "Агроосвіта"


За результатами спілкування та анкетування студенти могли отримати запрошення на стажування або вакансію. Захід відбувся 1 листопада 2018 року у Києві. Об этом сообщает fenomen-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


У межах зустрічі компанії-роботодавці облаштували окремі локації, де кожен охочий міг дізнатися про спеціальні програми стажування, діяльність підприємства та перспективи розвитку у ньому, пройти співбесіду, залишити резюме тощо.


Працівники, які займаються кадром наповненням компаній, розповіли про найбільш затребувані професії в аграрному секторі та вимоги до кандидатів. Серед них — знання іноземних мов, мобільність (можливість переїзду в інший регіон країни), відкритість до нових знань.


Організаторами заходу стали “Київський міжнародний контрактовий ярмарок”, портал “АгроКар`єра” та Науково-методичний центр “Агроосвіта”.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ponad_400_studentivagrariiv_vzyaly_uchast_u_dni_molodogo_spetsialista_de_im_proponuvaly_robotu_abo_stazhuvannya_299736.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя