Угорщина запевнила у підтримці територіальної цілісності України, – посол


Віце-прем’єр-міністр Угорщини Шандор Пінтер запевнив посла України в Будапешті Любов Непоп у незмінній підтримці територіальної цілісності України

Про це посол розповіла на своїй Facebook-сторінці після зустрічі з угорським чиновником. Об этом сообщает prescription.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Детально поінформувала про ситуацію на Сході України в контексті триваючої російської агресії та ситуацію в тимчасово окупованому Росією Криму. З угорського боку було запевнено в незмінності позиції щодо підтримки територіальної цілісності та відновлення миру в Україні", — розповіла Непоп.

Окрім того, сторони обговорили питання взаємодії в правоохоронній сфері, охорони кордону та покращення умов його перетину, в тому числі шляхом запровадження спільного прикордонного і митного контролю, запобігання та протидії природним катастрофам, зазначила посол.

Як відомо, Угорщина вже понад рік блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО на вищому рівні. У той же час ця комісія на рівні послів збирається регулярно. У цих засіданнях можуть брати участь і українські урядовці.

  • Нагадаємо, Київ звернувся до Парламентської асамблеї НАТО із закликом вплинути на Угорщину, яка блокує євроатлантичні прагнення України.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/11/06/ugorschyna_zapevnyla_u_nezminniy_pidtrymci_terytorialnoyi_cilisnosti_ukrayiny_posol”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя