Мешканка Тернопільщини втопилася через комуналку

Мешканка Тернопільщини втопилася


Трагедія сталася у селищі Вишневець Збаразького району на Тернопільщині кілька тижнів тому. 85-річна місцева мешканка втопилася, бо боялася, що не матиме чим заплатити за комунальні послуги. Об этом сообщает lebedinpress.in.ua со ссылкой на СМИ.


За один день вона тричі пробувала вкоротити собі віку. Спочатку напилася таблеток. Не подіяло. Потім вирішила повіситися, — розповів речник обласної поліції Сергій Крета.


Імені загиблої не називає на прохання її родини. – На сходовому майданчику змонтувала вішальницю. Але не вдалося зробити потрібний вузол. Тоді вона наважилася втопитися. Поряд тече річка Горинь. Коли сходила по крутому спуску, послизнулася і покотилася. Вдарилася головою об камінь. Обличчям упала у воду. Встати не мала сил. Сусіди знайшли її примерзлою до льоду. Судмедексперти з’ясували, що загибла захлинулася водою.


Жінка мешкала у двоповерховому будинку з сином та онуком. У день трагедії вони поїхали до родичів у Київ. Жінка залишилася сама. Написала сину записку – радила берегти електроенергію.


Сусіди кажуть, вона зайвий раз не вмикала ні газ, ні світло, — говорить Крета. — Хвилювалася, що не зможе заплатити за комунальні послуги. Через перерахунок їй запізно дали субсидію.


Нагадаємо, назвали місто, яке очолило рейтинг українських міст за прозорістю комунальних продаж.


Джерело статті: “https://informator.news/meshkanka-ternopil-shchyny-vtopylasia-cherez-komunalku/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя