Сергій Рибалка: «Дитячі мрії повинні неодмінно збуватися у новорічні свята»Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка напередодні новорічних свят організував для школярів зі шкіл Грушівської громади поїздку до Києва та екскурсію до Верховної Ради. Об этом сообщает contribution.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Зробив подарунок для діток із трьох загальноосвітніх шкіл Грушівської громади моєї рідної Дніпропетровщини і показав їм Київ, який вони побачили вперше у своєму житті. В першу чергу ми з дітьми завітали на головну новорічну ялинку країни на Софіївській площі, де вручив їм солодкі подарунки. Дитячі мрії повинні неодмінно збуватися у новорічні свята», – сказав Сергій Рибалка.


Політик пригадав, як колись у дитинстві сам мріяв приїхати з рідного Дніпра до столиці і хотів працювати в Києві.


За словами депутата, він показав школярам, як працює в фінансовому комітеті парламенту. «Діти побачили мій робочий кабінет, а також зал, де ми з колегами проводимо засідання нашого комітету. Школярі з радістю посиділи в кріслах народних депутатів», – розповів Сергій Рибалка.Він також організував для дітей екскурсію до Верховної Ради та історичними пам’ятками Києва. Школярі на власні очі побачили роботу вищого законодавчого органу держави та дізналися про найяскравіші сторінки історії українського парламентаризму.Сергій Рибалка сказав, що він робить усе, щоб ці діти розширювали свій світогляд, мали правильну мотивацію в житті, ставили собі високу мету і обов’язково досягали її.


1 з 4


«Хіба може бути щось краще дитячих усмішок і переповнених щастям очей! Впевнений, що поїздка до Києва стане гарним стимулом для цих школярів у їхньому подальшому навчанні. Переконаний, в майбутньому ці діти зможуть успішно завершити школу, здобути вищу освіту, а згодом створювати краще майбутнє для нашої держави. А зі свого боку завжди підтримуватиму наше молоде покоління, щоб надихати їх на здобуття найкращих результатів у їхньому житті», – зауважив Сергій Рибалка.Нагадаємо, розблокування виборів в Черкаській ОТГ: депутат Рибалка прокоментував рішення апеляційного суду.
Джерело статті: “https://informator.news/serhiy-rybalka-dytiachi-mrii-povynni-neodminno-zbuvatysia-u-novorichni-sviata/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя