Російський чемпіон світу з шахів підтримав Україну в питанні Криму

Данило Дубов підтримав Україну

Новоспечений чемпіон світу шахів Данило Дубов підтримує Україну у кримському питанні, вважаючи дії Росії щодо півострова агресією. Об этом сообщает opolchenec.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами 22-річного гросмейстера, у цьому питанні він повністю підтримує Україну. Дубов категорично проти ставиться до анексії півострова Росією.

Безумовно, щодо кримського питання я – цілком на боці України. Історія – вона змінюється. Просто ми живемо в такий період, а для історії це все дурниця. Ну мине років двісті, ну буде епізод з Кримом, ну соромно, так. Але це мине. Для мене шахи важливіші за політику. Я люблю свою країну, але, безумовно, останнім часом приводів для гордості у нас менше. Це правда. Але, тим не менше, мені суб’єктивно здається, що іміджу шахів не шкодить проведення турніру в Росії,
– сказав Дубов у інтерв’ю chess-news.

Також дубов дав коментар з приводу рішення деяких українських шахістів бойкотувати ЧС зі швидких шахів в Санкт-Петербурзі. Дубов повідомив, що для нього шахи є важливішими за політику.

Беріть участь в дискусії на сайті 24 – переходьте за посиланням, голосуйте, пишіть коментарі і діліться з друзями: чи можна українським спортсменам виступати на турнірах у Росії?

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24


Джерело статті: “http://24tv.ua/rosiyskiy_chempion_svitu_z_shahiv_pidtrimav_ukrayinu_v_pitanni_krimu_n1088655”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя