Магазин veliki.ua запустив експеримент: як швидко вкрадуть велосипед з нової перехоплювальної парковки

Фото: facebook.com/kyivbikecity Об этом сообщает kri.in.ua со ссылкой на СМИ.Інтернет-магазин veliki.ua розпочав соціальний експеримент, розмістивши один велосипед на одному з нових перехоплювальних велопаркінгів біля метро «Либідська».

Повідомлення про появу нових велопарковок біля станцій метро викликало у багатьох користувачів соцмереж сумніви, наскільки на них безпечно залишати велосипеди.

Тож мета експерименту – перевірити, як швидко вкрадуть пристібнутий ланцюгом велосипед, або ж його ніхто не чіпатиме. Та оскільки відеокамер спостереження на парковці немає, ініціатори акції сподіваються, що про долю велосипеда сповістять свідки.

В експерименті бере участь вживаний велосипед торгової марки Veliki. Зараз, під час розпродажу, він коштує 2000 гривень. Ланцюг завтовшки 8 мм коштує 168 грн, замок – 210₴

Власник veliki.ua – Олексій Кушка, який також є директором системи міського велопрокату Nextbike, яка почала працювати в Києві влітку 2018 року. За кілька місяців керівництво Nextbike вирішило закрити кілька станцій, зокрема на Троєщині, через вандалізм і крадіжки. Також Кушка заявляв про можливе підвищення тарифів через такі випадки.

Читайте також, як американець намагався поцупити велосипед просто у відділку поліції.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/01/03/magazin-veliki-ua-zapustiv-eksperiment-yak-shvidko-vkradut-velosiped-z-novoyi-perehoplyuvalnoyi-parkovki/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя