Миколаївські ЗМІ поширюють фейки про затримання лідера “молодіжки” РПЛУ неділю, 6 січня, у деяких миколаївських ЗМІ з’явилася фейкова інформація про затримання лідера Молодіжного крила Радикальної партії Ляшка. Об этом сообщает nahnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Так, ресурс “Маю право” опублікував новину про те, що Ігоря Бєлова затримали на отриманні хабара у розмірі 250 тисяч гривень.


Джерелом інформації вони назвали прес-службу НАБУ і ось тут починається найцікавіше.


За їхніми словами, НАБУ встигло не просто затримати Бєлова, а й провести обшуки за місцем його роботи і перевірити домівки людей, які можуть бути причетними до здійснення злочину.


Тільки ось як виявилося пізніше НАБУ не має ніякого стосунку до цього “затримання”, і взагалі воно є фейковим.


За інформацією, яка опублікована на сайті “Преступности.нет“, на пошту миколаївських ЗМІ (цей ресурс не є вийнятком) прийшла інформація про арешт Бєлова співробітниками НАБУ – до редакції зателефонував чоловік, який представився співробітником прес-служби НАБУ і повідомив, що детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Миколаєві заарештували лідера “Молодіжки” при отриманні хабара в розмірі 250 тисяч гривень.


При цьому чоловік пообіцяв прислати додаткову інформацію на електронну пошту.


На фото нижче можна бачити як адреса, з якої прийшло повідомлення, відрізняється від офіційної адреси прес-служби НАБУ.


Тобто, “достовірність” джерела можна ставити під стовідсотковий сумнів.На дану ситуацію вже відреагували у Радикальній партії.


Ось як коментує цей випадок народний депутат Ігор Мосійчук:


“З вечора на новинних сайтах Миколаєва почала розповсюджуватися абсолютно неправдива інформація, щодо нібито затримання детективами НАБУ помічника мого колеги народного депутата від Радикальної партії Ляшка Дмитро Лінько Игорь Белов за вимагання коштів з якогось власника, якоїсь заправки в Миколаїві.


Белов дома їсть кутю і святкує Різдво Христове. Ніхто його не затримував і не збирався. Ми вже повністю володіємо тим хто і як запустив цей фейк! Готуємо звернення до правоохоронних органів”, – стверджує нардеп.
Крім цього, він додає, що мета таких дій одна – дискредитувати Олега Ляшка як одного з лідерів президентських перегонів.


Нагадаємо, Ігора Бєлова визнано найкращим молодим політиком 2018 року.


Джерело статті: “https://informator.news/mykolaivs-ki-zmi-poshyriuiut-feyky-pro-zatrymannia-lidera-molodizhky-rpl/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя