Високопосадовця з Тернопільщини підловили на порушенні антикорупційного законодавства

Об этом сообщает obkom.org.ua со ссылкой на СМИ.

НАЗК внесло приписи про порушення вимог законодавства першому віце-прем’єру Степану Кубіву, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та в. о. міністра аграрної політики Максиму Мартинюку, а також начальнику ГУ ДСНС у Луганській області Михайлу Пшику – за те, що не забезпечили виконання підлеглими вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомляє day.kyiv.ua з посиланням на прес-службу НАЗК.

“Національне агентство внесло 4 приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. … Приписи внесено першому віце-прем’єр-міністру України – міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву стосовно директора ДП «ДНІПРО-ВДМ» Ігоря Ковтуненка та міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну стосовно директора казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Віктора Сударева у зв’язку із встановленням фактів непередачі в управління іншій особі належних їм корпоративних прав у товариствах з обмеженою відповідальністю протягом 30 днів з моменту призначення Ковтуненка та Сударева на вказані посади у порядку, передбаченому законом”, – йдеться в повідомленні.

Також внесено припис в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максиму Мартинюку стосовно голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів Володимира Лапи, який не прийняв рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів у зв’язку з отриманням повідомлення про наявність потенційного конфлікту інтересів від начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олега Рубана.

Крім того, Національне агентство внесло припис начальнику Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області Михайлу Пшику стосовно порушення його підлеглим Андрієм Велігошею вимог закону про запобігання корупції під час роботи у складі комісії з питань медико-психологічної реабілітації особового складу.Джерело статті: “https://zz.te.ua/vysokoposadovtsia-z-ternopil-shchyny-pidlovyly-na-porushenni-antykoruptsi-noho-zakonodavstva/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя