У Рівному визначилися з датою проведення випускного у школахДля того, щоб визначитися з датою, спілкувалися з керівниками шкіл та батьками. Об этом сообщает newsrbk.in.ua со ссылкой на СМИ.


Детальніше розповіла заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик:


У цьому році чимало батьків із своїми дітьми у цей період після закінчення ДПА у формі ЗНО хотіли би, так як безвіз діє, поїхати за кордон. Поїздки якраз збігаються з періодом, починаючи десь із 23 червня.

Тому, врахувавши думку батьків і керівників закладів загальної середньої освіти, вирішили, що випускний буде у неділю, 23 червня.Катерина Сичик каже, що результати ЗНО, зокрема, з історії, географії і хімії, будуть тільки 25 червня. Тож на випускний документи про завершення школи випускники ще не отримають. Але батьки на це погоджуються.


До речі, за словами Катерини Сичик, років зо три-чотири тому таке теж було, що випускні проводили у травні, і тільки після цього випускники починали здавати ЗНО.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Мирослава Опанасик Радіо ТрекДжерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/u_rivnomu_vyznachylysya_z_datoyu_provedennya_vypusknogo_233721.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя